خرید برند آماده و مطمئن

 در خرید برند  باید به این نکته توجه کنیم که بدون شک خرید برند یا شروع کردن یه برندینگ و ایجاد یک نام تجاری مهمترین بخش  برای مو فقیت در  تجارت و کسبو کار  است. در دنیای پیچیده و گسترده امروزی با تجارت پرچالش و رقابتی کسب و کار دیگر هیچ مجموعه‌ای بدون در اختیار داشتن یک برند نام آشنا نمی‌تواند مشتریانی وفادار برای محصولات و خدمات خود داشته باشد. هر کلمه، حرف، عدد، اشکال هندسی، رنگ، تصویر یا ترکیب آنها که برای تشخیص یک کالا یا خدمات به کار رود را می توان علامت تجاری محسوب کرد. داشتن یک برند پایه هر کسب و کار از نظر تداوم در تجارت می باشد زیرا داشتن یک نام یا نشان ماندگار برای ادامه فعالیت در بازارها بسیار مهم می باشد .امروزه اکثر کسب و کارها به اهمیت استفاده از علائم تجاری پی برده اند و آن را به عنوان چیزی که باعث تمیز دادن محصولاتشان با دیگر رقبا می باشد به کار می برند. اگر علامت ثبت نشود دیگر رقبا با همان نام و علامت و یا شبیه به آن موجب گمراهی مشتریان در خرید کالا شده و در نتیجه سرمایه گذاری در بازاریابی یک محصول بی فایده می شود.

خرید برند علامت تجاری

در ابتدا برای کسب وکار شروع برند حتما برند خود را به ثبت برسانید و یا خریداری کنید تا از سوء استفاده برند شما در آینده جلوگیری شود. ثبت علامت تجاری شامل مراحل، ضوابط و شرایطی است که به دلایل زیر برخی از افراد و مجموعه‌ها ترجیح می‌دهند به جای ثبت برند نسبت به خرید برند آماده اقدام کنند:

  • برخی از افراد یا مجموعه‌ها فرصت کافی برای سپری شدن مراحل اداری و قانونی ثبت برند را ندارند. در صورتی که خرید برند آماده به سرعت و تنها با حضور طرفین قرارداد (فروشنده و خریدار) در دفترخانه ثبت اسناد رسمی امکان‌پذیر است.
  • نام‌های انتخاب شده جهت ثبت اسم تجاری قبلا توسط فرد یا مجموعه‌ی دیگری ثبت شده‌اند. بنابراین انتخاب یک برند آماده که تمام مراحل ثبت و صدور گواهی ثبت را به صورت ۱۰۰% طی کرده است می‌تواند تصمیمی هوشمندانه باشد.
  • یک نام تجاری آماده‌ نسبت به نام‌‌هایی که خودتان انتخاب کرده‌اید با محصولات و یا خدمات شما همسوتر است و نظر شما و تیم برندینگ مجموعه شما را بیشتر به خود جلب کرده است! در این صورت خرید برند آماده می‌تواند یکی از گزینه‌‌ها باشد.
  • مجموعه‌ای به هر دلیل قصد فروش نام تجاری خود را دارد. شاید فکر کنید ایده‌هایی بهتر و امکانات مناسب‌تری برای رشد و ارتقای آن برند دارید. در این صورت می‌توانید با خرید امتیاز آن برند تمامی ایده‌هایی که در ذهن دارید به مرحله اجرا درآورید.

خرید علامت تجاری

خرید علامت تجاری مزایا و فواید

 طراحی برند یا نشان تجاری فرایند ایجاد پیوند بین یک سمبل/شئ/ حس/ درک و یک محصول/کمپانی با هدف نشان دادن وفاداری و وظیفه شناسی می باشد. برای مثال، کمپانی Coca Cola از طریق تولید بسته بندی و تبلیغات، اربتاط معناداری بین عناصر برند خود و مصرف کنندگان ایجاد کرده است. برط به شکل ساعت شنی، رنگ های قرمز و سفید و فونتی بکار رفته در لوگوی این کمپانی باعث شده است تا کمپانی Coca Cola با سایر رقیبان خود وجه تمایز بارزی داشته باشد. برندسازی اشکال، فرم ها و ابزارهای مختلفی دارد. برای مثال بروشور، آگهی های تبلیغاتی کوچک، کارت ویزیت کمپانی، محصولات، وب سایت، خبرنامه، بسته بندی و دفاتر و نمایندگی های داخلی و خارجی. همه این موارد به همراه یک تبلیغات ثابت و پیوسته در تقویت رابطه میان برند و مشتری نقش بسزایی دارند. هر یک از این ابزارهای بازاریابی از کارت ویزیت گرفته تا امضای شما می تواند به شناساندن برند شما به مشتری کمک کند. در موسسات و شرکت های صنفی، یک برند صنفی کمپانی را از میان سایر رقبایش در بازار متمایز و مشخص می کند. امروزه برند یا نام تجاری پا را فراتر نهاده بنابراین مدیریت برند کار بسیار پیچیده ای شده است. به علاوه مدیریت برند صنفی نیاز به یک پیشینه قوی در بازاریابی، تبلیغات، استراتژی های تبلیغاتی و تفکر خلاق دارد که کمک می کند تا به ایده های جدید در مورد موقعیت یابی برند رسید. مدیریت کردن یک برند به سادگی تولید تصاویر سه بعدی بصری از یک ایده و تفکر صنفی یک لوگو و یا آرم نیست بلکه به مثابه پیروز شدن در مبارزه دشوار و چالش برانگیز است.

مزایای خرید برند

در حال حاضر ثبت یک برند از طریق سامانه ۳ الی ۴ ماه طول می کشد که اگر این کار از طریق خودتان انجام گیرد به علت وارد نبودن در ثبت برخی از اطلاعات یا کمبود مدارک ممکن است سامانه، ثبت برند شما را قبول ننماید. بعد از ثبت در سامانه باید چندین ماه صبر کرده و منتظر رسیدگی و جواب کارشناس باشد.اگر در یکی از موارد دچار نقص شده باشد رفع آن تخصصی می باشد و مستلزم داشتن اطلاعات و تجربه در این زمینه می باشد. ما با دارا بودن وکلای با تجربه در زمینه ثبت در سامانه و پیگیری و رفع نقص به شما یاری می رساند. پس از صدور آگهی و تشکیل پرونده، روزنامه رسمی اولیه ارسال می گردد که باید به سازمان روزنامه رسمی در پارک شهر مراجعه کرده و مبلغ را بپردازید؛ در صورتی که تهران ثبت این کار را طی ۱ الی ۲ روز انجام داده و با پیک به محل شما ارسال می کند. درخواست ثبت برند در سامانه تا لحظه ای که برند متعلق به شما می شود دارای پروسه ای طولانی می باشد که ما با دانش کافی در این زمنیه می تواند زمان انتظار را برای شما به حداقل برساند. استعلام یک برند ۴۵ روز کاری زمان می برد در صورتی که شهر برند ، ارائه دهنده ثبت برند می تواند ظرف چند روز این کار را انجام دهد . ثبت علامت تجاری دارای دو مرحله می باشد که مرحله اول ۲ ماه زمان می برد تا نام مورد نظر برند شما تایید شود و مرحله دوم ۴ ماه و نیم الی ۵ ماه زمان می برد تا پروانه ده ساله صادر گردد.

خرید علامت تجاری دارای محاسن بسیاری می باشد. زمانی که شما شروع به راه اندازی یک کسب و کار می کنید، اگر بخواهید شرکت راه بیاندازید باید زمانی را صرف ثبت شرکت خود نمایید، سپس کالایی که در شرکت تولید می شود را روانه بازار کنید. برای رقابت در بازار، نیازمند یک نام برای محصول خود می باشید، تا وجه تمایز کالای شما با دیگر کالاهای موجود در بازار باشد، تا مشتری حق انتخاب داشته باشد. برگزیدن یک نام برای کالا، انتخاب برند نامیده می شود که این کار مستلزم دانش کافی در این زمینه می باشد. زیرا اولاً باید یک نام تجاری زیبا و دلنشین انتخاب نمایید، دوماً باید این نام دارای معنی فارسی باشد، سوماً باید شبیه نام های ثبت شده دیگر نباشد.

شما می توانید به راحتی برندی معتبر و موثر خریداری کنید. با ما در تماس باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonجهت تماس کلیک کنید