فروش برند تجاری آماده


فروش برند تجاری

برخی مواقع پیش می آید که شما چند برند را ثبت می کنید تا بتوانید طبق یک برنامه ریزی دقیق، پایه های یک کسب و کار موفق را پی ریزی کنید و خود را به دیگران معرفی نمایید. بنابراین مخاطبان خود را با شناساندن برند تجاریتان مشتاق خرید آن کالا می کنید. اما بنا به مشکلاتی اقدام به تولید کالا و پخش آن در بازار نمی کنید. یا استراتژی داشته اید که یک کالا را با چند برند روانه بازار کنید و سپس بازخورد این موضوع خوب نبوده باشد و بخواهید فقط با یک برند ادامه فعالیت دهید. تمامی شرکت ها و بنگاه های اقتصادی فعال در زمینه تجارت و کسب و کار همیشه دنبال راهکاری برای افزایش فروش برند و افزایش تعداد مشتریان خود می باشند. در این صورت بقیه برندهایی که ثبت کرده اید اضافه بوده و علاوه بر اینکه زمان و هزینه برای ثبت آن سپری شده است، عملا بلا استفاده می ماند. شما می توانید برندهای مازاد خود را در کمترین زمان و بدون هیچ دردسری به اشخاصی که به آن نیاز دارند بفروشید و علاوه بر جبران هزینه های ثبتی، سود خوبی نیز در زمینه فروش برند تجاری خود کسب نمایید. نقل و انتقال برند در ایران کاملا قانونی می باشد و بسیار راحت و آسان می باشد و طی مدت زمان کمی این کار قابل انجام می باشد. برای فروش برند خود، می توانید آن را به ما سپرده تا در کوتاه ترین زمان ممکن با قیمت مناسب به مشتری خواهان این برند برسانیم. . شما می توانید نام تجاری خود را در کمترین زمان و با قیمتی مناسب در وب سایت شهر برند بفروش برسانید. نقل و انتقال علامت تجاری بسیار آسان بوده و در مدت زمان کوتاهی انجام می گیرد. برای انجام این کار کافیست از قسمت "فروش برند" فرم درخواست را پرکرده تا کارشناسان ما در کمترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند و اطلاعات لازم در این زمینه را به شما بدهند.


چگونگی سپردن نام تجاری جهت فروش

با ارسال تصویر روزنامه رسمی و گواهی ثبت نام تجاری و پرداخت مبلغ یکصد هزار ریال به ازای هر برند، علامت تجاری شما جهت فروش در معرض دید مشتریان قرار خواهد گرفت.
با توجه به قانون نقل و انتقال برند در قوانین مالکیت صنعتی و بر حسب نقل و انتقال قراردادی امکان خرید و فروش برند با توجه به قوانین وجود دارد.


مراحل فروش برند تجاری

1- پرداخت مبلغ یکصد هزار ریال
2- تکمیل فرم واگذاری برند تجاری در انتهای این صفحه
3- پیشنهاد قیمت جهت تصویب قیمت پیشنهادی شما توسط کارشناسان شهر برند ( در نظر داشته باشید از مبلغ پیشنهادی شما در هنگام فروش برند مبلغ 10 % کارمزد بابت خدمات فروش برند کسر خواهد گردید.)
4- معرفی مشتری برند جهت توافق نهایی
5- اخذ استعلام برند از اداره ثبت علامات توسط فروشنده (در صورت تمایل به اخذ استعلام برند توسط کارشناسان شهر برند هزینه آن جداگانه محاسبه و از فروشنده دریافت می گردد).
6- تنظیم سند صلح در دفتر خانه و پرداخت مبلغ توافق شده از خریدار به فروشنده
7- پرداخت 10 % حق الزحمه شهر برند از فروشنده

نحوه دریافت و پرداخت وجوه نقل و انتقال برند

1- ابتدا 25% کل قرارداد به عنوان پیش پرداخت جهت انعقاد قرارداد باید واریز گردد تا دریافت استعلام انجام شود.
2- بقیه مبلغ در دفتر اسناد رسمی هنگام امضای سند نقل و انتقال باید واریز گردد.


مراحل فروش برند

مراحل فروش برند همچون مراحل ذکر شده در نقل و انتقال قراردادی برند می باشد. با در نظر گرفتن این امکان در قانون در حین نقل و انتقال شرکتها و واگذاری امتیاز بنگاه های اقتصادی امکان انتقال برند و نام و نشانهایی که متعلق به آن بنگاه است نیز وجود دارد که همین امر به اهمیت خرید و فروش برند می افزاید . علاوه بر این امکان فروش برند باعث می گردد که دیگر برندهایی که از سوی مالکانشان بدون استفاده است، تا زمان اتمام مهلت راکد نمانند و با انتقال به شخص دیگر شرایط استفاده مجدد از آنها فراهم گردد.


شرایط فروش برند

شرایط فروش برند همچون شرایط نقل و انتقال قراردادی برند است که می توانید با مراجعه به این بخش در سایت از اطلاعات آن بهره بگیرید.


قیمت فروش برند

جهت فروش برند نیاز به قیمت گذاری برند توسط کارشناس رسمی دادگستری مخصوصاً در مورد برندهایی که سابقه مصرف و حضور در بازار را دارند. برندهایی که تازه ثبت شده اند و برای خرید و فروش برند آنها اقدام می گردد بیشتر با توجه به تعداد طبقات و کالاها و همچنین نوع کلمه و یا طراحی آن ارزش گذاری می گردند.


مدارک لازم برای فروش برند

مدارک فروش برند را می توانید در قسمت مدارک مورد نیاز جهت نقل و انتقال برند مشاهده نماییدمی‌خواهید شروع کنید؟
کافیست فرم درخواست خود را همین الان تکمیل نمائید
ادامه کار را به شهر برند بسپارید


ارسال درخواست
 
واگذاری برند تجاری
تکمیل صحیح کلیه فیلدهای زیر دقیقا مطابق "گواهینامه ثبت علامت" الزامی می‌باشد. لطفا در تکمیل آنها، دقت لازم را بعمل آورید.
 
 تصویر فیش واریزی
فایلی انتخاب نشده
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *