هنگامی که برای شروع یک کار و معرفی محصول خود نیاز به برند آماده در کوتاهترین زمان ممکن دارید ابتدا باید بدانید که از چه مراکزی می توانید، برندهای آماده را پیدا کنید و سپس برای خرید برند احتیاج به چه اقداماتی دارید. یکی از سریعترین روش های موجود برای یافتن برند های آماده، جستجو در اینترنت می باشد. شما به راحتی می توانید با سرچ کلمه خرید برند آماده ، صفحات وبسایتی را مشاهده نمایید که در این خصوص اطلاعات مفیدی دارند. اکثر این سایت ها برند های خود را به طور کامل معرفی نمی کنند. ولی سایت هایی هستند که علاوه بر عنوان کردن نام، لوگو را نیز در سایت شان نمایش می دهند و حتی طبقاتی که برندها در آنها ثبت شده اند را نیز نمایش می دهند. اینگونه سایت ها در فروش برند حرفه ای می و قابل اعتماد می باشند. شما به راحتی می توانید از درست بودن برند با یک استعلام ساده در سایت ثبت برند از وجود آن مطمئن شوید. در سایت شهر برند نیز در قسمت منو، با انتخاب طبقه برند مورد نظر، می توانید از برندهای آماده در این سایت اطلاع پیدا کنید. بعد از بررسی برند های آماده و انجام مشاوره با دپارتمان برند شهر برند و انتخاب برند مورد نظر وقت آن رسیده که برند به نام شما شود تا شما شروع به تولید محصول یا خدمات خود نمایید و زودتر وارد بازار کار شوید تا سریعتر به سود برسید. بنابراین می بینیم که هنگامی که شما برای ورود به بازار، از استراتژی بهره می گیرید و با برنامه ریزی درست حرکت می کنید از دست دادن وقت به ضرر شما می شود و خرید برند شما را در سریعتر رسیدن به اهدافتان یاری می کند. می دانیم نقل و انتقال مالکیت یک برند در ایران قانونی می باشد و در مدت زمان بسیار کوتاهی این کار انجام می شود. یکی از سریعترین روش های خرید برند، انتخاب برند مورد نظر از میان برند های ارائه شده در این سایت می باشد که بعد از پر کردن فرم خرید برند، کارشناسان شهر برند در کمترین زمان ممکن با شما تماس می گیرند و شما را در این خصوص راهنمایی می کنند.

مراحل خرید برند

مراحل خرید برند (گام اول)

مراحل خرید برند تجاری بدین ترتیب می باشد که در گام اول شما باید از دفتر خانه اسناد رسمی استعلامی از اداره ثبت علائم تجاری بگیرید که این استعلام برای مجاز بودن خرید برند می باشد این استعلام به معنای عدم وجود هیچ مانعی برای خرید برند می باشد. همچنین در این استعلام نام تجاری مورد نظر نیز یکبار دیگر بررسی می گردد و صحت آن نیز بررسی می گردد. در گام دوم صلحنامه ای توسط دفتر خانه اسناد رسمی تنظیم می گردد که باید توسط فروشنده برند و شما که به عنوان خریدار برند معرفی شده اید امضا گردد. بعد از این مرحله در گام سوم منتظر چاپ آگهی نقل و انتقال در روزنامه رسمی می شوید که بدین ترتیب با یک استعلام ساده و مطمئن شدن از اینکه برند مورد انتخاب تان موجود است، به راحتی می توانید با شخص فروشنده از طریق واسطه ها ارتباط برقرار کرده و با توافق حاصل شده در دفتر خانه کارهای ثبت انتقال را انجام داده و بعد از اینکه آگهی روزنامه آن چاپ شد برند به نام شما خواهد بود.

انتقال مالکیت برند

برای خرید برند، شما می توانید برند خود را انتخاب نمایید و اینکه در چه دفتر خانه ای این امر انجام گردد را خودتان مشخص نمایید. اما ممکن است دفترخانه انتخابی شما در این کار تجربه نداشته باشد و متن صلحنامه یا استعلام از اداره ثبت شرکت ها را درست انجام ندهد یا اشتباهی در ثبت موارد صلحنامه باشد که باعث اشتباه شدن متن روزنامه رسمی گردد. واضح است که این کار باعث اتلاف وقت می گردد. شهر برند با معرفی دفترخانه های با تجربه در زمینه انتقال مالکیت برند، شما را در این زمینه راهنمایی می کند. پرداختی های انتقال مالکیت برند شامل ۱۰% مبلغ کل قرارداد به شکل پیش پرداخت می باشد که قبل از انعقاد قرار داد می بایست پرداخت شود. بعد از این مرحله استعلام برند از اداره ثبت انجام می گیرد. باقی مبلغ مورد توافق که معادل ۹۰% می باشد در دفتر اسناد رسمی بعد از امضای سند نقل و انتقال دریافت می گردد. کلیه مراخل خرید برند در ایران مانند مراحل نقل و انتقال قراردادی برند می باشد زیرا این امر باعث شده است در حین نقل و انتقال شرکت ها و واگذاری امتیازات بنگاه های اقتصادی امکان انتقال برند و نام و نشان هایی که متعلق به آن بنگاه می باشد نیز میسر شود که باعث اهمیت خرید برند می شود. امکان خرید برند سبب شود که برند هایی که از سوی مالکانشان بی استفاده ماند است از حالت راکدی بیرون بیایند و تا زمان اتمام مهلت با انتقال مالکیت به نام شخص دیگری شرایط استفاده مجدد آنها فراهم گردد.

4 دیدگاه

 1. محمدی گفت:

  سلام
  از مطالب و توضیحات عالی ممنونم

 2. علیپور گفت:

  ممنون از شما واقعا همونی بود که می خواستم،کامل و بدون نقص

 3. برند گفت:

  همیشه ثبت برند ارزانتر از خرید برند است ولی در مواردی که فورس است به ناچار می توان برند خرید.

 4. محمدی گفت:

  🌹🌹 سلام 🌹🌹

  ✅ همین که من سایت شما رو از نتایج گوگل پیدا کردم معنیش اینه که :
  خیلی خوب دارید بازدید کننده جذب می کنید و این خیلی عالیه
  من استراتژیست بازاریابی در فضای وب هستم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonجهت تماس با شهربرند کلیک کنید