چگونه می توانم برخی از طبقات برند آماده را بخرم؟

چگونه می توانم برخی از طبقات برند آماده را بخرم؟

امروزه برند و برند سازی یکی از مهم ترین بخش ها در تجارت های مختلف یا انواع کسب و کار است. تهیه و یا خرید طبقات برند باعث می شود تا به انواع کسب و کار از جمله موارد تجاری و یا خدماتی اعتبار و هویتی مشخص اختصاص یابد.

برند

امروزه برند و برند سازی یکی از مهم ترین بخش ها در تجارت های مختلف یا انواع کسب و کار است. تهیه و یا خرید طبقات برند باعث می شود تا به انواع کسب و کار از جمله موارد تجاری و یا خدماتی اعتبار و هویتی مشخص اختصاص یابد. همچنین برند باعث می شود تا به شکل آشکاری موفقیت به دست آمده در بازاریابی، سودآوری و معرفی خدمات یا محصول در مقایسه با دیگر رقیبان بیشتر باشد. یکی از راه های ساده برای تهیه برند یک کسب و کار استفاده از امکانات خرید برخی طبقات برند آماده است.

برند آماده

برای تهیه برند و ثبت آن باید مراحل ثبتی مختلفی را در ادارات مربوطه طی کرد. در بسیاری از موارد مدیران و یا مالکان کسب و کار تمایلی به طی این مراحل ندارند و یا ترجیح می دهند در مدت زمان کوتاه تری و با صرفه جویی در زمان و هزینه برند مورد نظر را ثبت کنند. خرید طبقات برند به صورت آماده راهکاری است که پیش روی این افراد قرار می گیرد. برای تهیه برند آماده کافی است که مدیران و یا مالکان کسب و کار برند مورد نظر را انتخاب کنند و با پرداخت هزینه برند آماده، آن را به سادگی در دفاتر ثبت اسناد رسمی به نام خود ثبت کنند. یکی از مهم ترین موارد در خرید برخی طبقات برند آماده آن است که این برندها مراحل و پروسه ی طولانی ثبت را پشت سر گذاشته اند.

طبقات برند

پیش از ثبت برند و یا خرید برند بایستی نسبت به برخی از مسائل مربوط به آن آگاه بود. مالکان کسب و کارها و خدمات بهتر است برای خرید طبقات برند نوع آن را با توجه به کالا و محصولات یا خدمات تعیین کنند. در طبقه بندی برند، کالا و محصولات دارای 34 طبقه و برندهای مربوط به خدمات دارای 10 طبقه می باشند.
در ادامه به طور خلاصه به طبقات برند محصولات و خدمات به ترتیب اشاره می شود:
1. مواد شیمیایی در صنایع مختلف اعم از کشاورزی، مواد دباغی، مواد آبکاری و لحیم، مواد نگهدارنده و ...، 2. رنگ ها، مواد ثبیت کننده، مواد جلا و ...، 3. مواد سفید کننده و یا شوینده های مخصوص پارچه و البسه مانند براق کننده ، صابون و عطریات و ...، مواد آرایشی مانند لوسیون و خمیر دندان، 4. روغن های صنعتی مانند گریس، مرطوب کننده و انواع سوخت مانند شمع، 5. مواد بهداشتی و تجهیزات مورد استفاده در پزشکی مانند ضدعفونی کننده ها، 6. فلزات و مکمل های آلیاژی، 7. موتورها، دستگاه ها و ماشین های صنعتی، 8. لوازمی که با دست کار می کنند مانند قاشق و چنگال، 9. لوازم رایانه پرداز، هنری، سینمایی، دریانوردی و ...، 10. ابزار آلات جراحی، پزشکی و دامپزشکی، 11. دستگاه های روشنای و حرارتی، 12. وسایل نقلیه موتوری، 13. سلاح های گرم، 14. فلزات، سنگهای گران بها، جواهرات و ...، 15. ابزار آلات موسیقی، 16. نوشت افزارها، 17. موارد لاستیکی، کائوچویی، صمغی و ...،
18. چرم و مصنوعات چرمی، 19. مواد ساختمانی غیر فلزی، 20. اثاثیه منزل، 21. لوازم خانگی آشپزخانه، 22. ریسمان، چوب، بادبان و ...، 23. بافت های نساجی و لیفی، 24. لوازم نساجی، 25. انواع البسه و پوشاک، 26. وسایل گل های غیر طبیعی، تور ها و قلاب دوزی ها و ...، 27. فرش، قالیچه و ...، 28. وسایل تزیینی و اسباب بازی، 29. مواد خوراکی مانند انواع گوشت، لبنیات و ...، 30. قهوه، چای، سرکه، ادویه و ...، 31. محصولات باغی-زراعی که در دسته های دیگر نباشد، 32. نوشیدنی های غیر الکلی، نوشابه، ماءالشعیر و ...، 33. محصولات جهانی غیر قابل ثبت در ایران، 34. لوازم دخانیات، 35. امور اداری، تجاری، دفتری و ...، 36. امور مربوط به معاملات و مستغلات، بیمه، امور مالی و ...، 37. خدمات مربوط به تعمیر، بازسازی و نصب، 38. خدمات مخابراتی از راه دور، 39. خدمات بسته بندی و حمل و نقل انواع کالا، 40. خدمات مربوط به بهسازی و بهره وری مواد، 41. فعالیت های فرهنگی و هنری، 42. فعالیت های آموزشی فناوری، رایانه و تکنولوژی، 43. خدمات اسکان و ارائه خدمات موقت، 44. خدمات پزشکی و دامپزشکی، 45. خدمات شخصی و اجتماعی.
همچنین توجه داشته باشید که جدای از نوع طبقات، برند ممکن است به صورت؛ علائم نوشتاری، تصویری یا گرافیکی، ترکیبی، سه بعدی و یا ... باشد.

مزایای خرید طبقات برند

خرید برخی طبقات برند آماده دارای مزایایی است، از جمله؛
• کسب اعتبار در مدت زمان کوتاه، ایجاد امکان تبلیغ ساده و تمرکز بیشتر در فعالیت • بهره مندی از تمامی مزایا و ویژگی های برند و معرفی محصول به وسیله برند در مدت زمان کوتاه تر • ثبت برند در کوتاه ترین زمان ممکن، تنها با خرید طبقات برند آماده و ثبت سند تنها در دفاتر ثبت اسناد • عدم نیاز به درگیری قانونی و اداری مربوط به ثبت و یا تایید برند با انتخاب برخی از طبقات برند آماده • عدم مواجهه با درخواست های رد شده، دوباره کاری، اعتراض و ... در فرآیند ثبت برند • عدم نیاز به پروانه بهره برداری و یا مجوز تاسیس و عدم نیاز به مجوز آغاز ثبت برند با خرید برخی طبقات برند آماده • حذف هزینه های اضافی و یا اولیه

مراحل و مدارک خرید طبقات برند

پیش از خرید برند مورد نظر بایستی در ابتدا برند مورد نظر را با توجه به طبقه یا طبقات آن مشخص کرد و پس از آن فرم مربوط به درخواست خریداری برند آماده را تکمیل نمود، در گام بعدی بهتر است مشورت هایی با افراد آشنا در این زمینه انجام داد و پس از آن به صورت حضوری فروشنده را ملاقات کرد و درباره جوانب مختلف برند آگاهی های لازم را دریافت کرد. در پایان هماهنگی های لازم برای واگذاری برند و ثبت در دفاتر ثبت اسناد انجام می شود.
مدارکی که در هنگام خرید برند آماده و ثبت آن در دفترخانه ثبت اسناد باید به همراه داشت عبارتند از
1.مدارک شناسایی خریدار و فرشنده و یا مدارک وکیل (در صورت نیاز) 2. شماره ثبت برند و اظهار نامه 3. مدارک مربوط به کسب و کار یا خدمات 4. مدارک و اسناد ثبت سند مانند آگهی و روزنامه تقاضا 5. تنظیم قرار داد در دفترخانه ثبت اسناد

نکات خرید طبقات برند آماده

در هنگام خرید طبقات برند بایستی مواردی را مد نظر داشت از جمله؛ 1. قیمت برند آماده برآیندی از تعداد طبقات، زیبایی و مفهوم برند، حقیقی و یا حقوقی بودن برند، گونه و یا شکل برند و ... می باشد. 2. آنچه که در ارزش خریداری برند آماده حائز اهمیت است اعتبار و سودآوری آن می باشد نه قیمت اولیه. 3. برند آماده بایستی دارای ویژگی هایی باشد از جمله؛ قابلیت ثبت، آسانی تبلیغ، هویت بخشی و منحصربفرد بودن، ماندگاری و دوام بالا،جذابیت بالا، ایجاد برتری در رقابت، داشتن مفهوم مناسب، روایت داستانی مناسب و به جای گذاشتن تصویری مطلوب در ذهن مخاطب، معرفی کیفیت محصول، ساخت شعار و پیامی مناسب برای معرفی کالا و خدمات و ... . 4. خرید طبقات برند بایستی از اشخاص و یا شرکت های معتبر انجام پذیرد. 5. با اینکه خرید برند آماده بسیار ساده است اما توجه به مراحل ثبت قانونی و دریافت مدارک ثبتی مربوطه را نباید فراموش کرد. 6. در هنگام خرید برند آماده با توجه به نوع طبقات ممکن است تنها بخشی از آن (یک یا چند طبقه) یا کل آن خریداری شود. بنابراین بهتر است به این نکته نیز در خرید طبقات برند آماده توجه داشت.
با توجه به مطالب ذکر شده با خرید طبقات برند آماده افزون بر صرفه جویی در زمان و هزینه برای ثبت برند می توان از مزایای تهیه برند در مدت زمان کمتری بهره گرفت و سریع تر به نتایج دلخواه از تهیه برند دست یافت.
140

برند آماده سایر طبقات

160

برند آماده آرایشی بهداشتی

55

برند آماده لوازم خانگی

690

برند آماده مواد غذایی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonجهت تماس با شهربرند کلیک کنید