یکی از بخش‌های مهم تجارت در کسب‌وکارهای امروزی، برندینگ یا ایجاد نام تجاری می‌باشد. در فضای بازار پرچالش و رقابتی کسب‌وکارهای امروزی، مجموعه‌های فاقد یک برند معروف، جایگاهی در سهم بازار فروش محصولات و خدمات خود، ندارند. لذا شهر برند بعنوان مجموعه‌ای با تجربه فراوان و بهره‌مند از نیروهای فعال در حوزه برندینگ، به منظور گسترش فرهنگ برند و برندسازی و با هدف انتخاب راحت و خرید برند تجاری آماده و انتقال مالکیت قطعی آنها، اقدام به ارائه خدمات در این حوزه نموده است، باشد که رهگشای کاربران و پایه‌گذاران صنایع تولیدی و خدماتی مختلف باشد.

شهر برند

شهر برند

خرید برند چرا؟

به منظور ثبت برند، مراحل و ضوابطی لازم الاجرا می‌باشد، اما بنا بر دلایلی، کاربران حقیقی و حقوقی، دریافت مالکیت برند یا علامت تجاری آماده (خرید برند) را نسبت به ثبت برند و انجام مراحل آن، ترجیه می‌دهند.

  • فرصت کوتاه: برخی از مراحل ثبت برند، ابتدا به ساکن طولانی و فرسایشی می‌باشد. اما خرید برند آماده و و انتقال مالکیت قطعی، با سرعت بسیار بالاتر و با حضور طرفین معامله واگذاری مالکیت برند، در دفاتر اسناد رسمی انجام می‌گیرد.
  • تصمیم هوشمندانه: ممکن است که برند تجاری مورد نظر شما قبلا توسط افراد حقیقی یا حقوقی ثبت شده باشد. بنابراین دریافت مالکیت برند تجاری آماده‌ای که مراحل ثبت و صدور و گواهی ثبت را با موفقیت پیموده است، تصمیم هوشمندانه‌‎ای برای شماست.
  • انتخاب مناسب: انتخاب نام برند تجاری از بین برندهای تجاری موجود، می‌تواند راهگشای بهتری برای توسعه کسب‌وکار شما در آینده باشد. لذا نام تجاری آماده متناسب با نام فعالیت شما، می‌تواند گزینه‌ای مناسب برای شروع کسب‌وکارتان باشد.
  • فروش مناسب: ممکن است که شما برای نام تجاری خود، زحماتی را کشیده باشید ولی بنابه دلایلی امکان ادامه کار را ندارید. بنابراین با واگذاری امتیاز برند تجاری خود، می‌توانید این فرصت را به افرادی که مشتاق دریافت مالکیت برندتان هستند، بدهید.

شهر برند

خرید برند در شهر برند

مزایای خرید یک نام تجاری یا برند، بسیار زیاد می‌باشد که برخی از آنها به اختصار بیان شد. سامانه تخصصی برندینگ شهر برند، با استفاده از نیروی فعال و خبره در حوزه برند آماده، در طبقات مختلفی مانند برند مواد غذایی، برند صنایع آرایشی بهداشتی، برند شیمیایی، برند صادرات، برند گوشت و مرغ، برند زعفران و غیره، راهنمای شما کاربران می‌باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر، با شهر برند تماس حاصل نمائید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonجهت تماس با شهربرند کلیک کنید